Filter Close
Görünüm

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Sayfa
1
/ 1
 • Bamboo Scented Candle

  780.00
  Üst notalardaki marine etkisiyle su tonları sizi canlandırırken, orta notalarda Zambak, Yasemin ve eşsiz Gül naifliğinin muhteşem birleşimi olan EILA Bamboo Scented Candle etkileyici bir ferahlık sunuyor. Alt notalarda, beyaz musk dokunuşu ile bu eşsiz kokunun pamuksu ve temiz duruşunu hissederken, vahşi bamboo ormanlarının odunsu notaları ile eşsiz ahengi evinizin her tarafına yayılıyor. Özel tasarlanmış ambalajı ile ev dekorasyonunuza şık bir dokunuş yaparken, yaktığınız anda yayılan aquatic tonları ile evinizin havasını değiştirir. Yüksek kaliteli 100% bitkisel wax ile üretilmiştir.

  Üst Nota: Marine. Orta Nota: Lily Of The Valley, Jasmin, Rose. Alt Nota: Musky.

  , , ,
 • Cashmere & Silk Cologne Intense

  From: 150.00
  Energizing Bergamot notes come together with a contrast of calmly floating flowers... You will feel the scent of seductive flowers and the softness of Cashmere in your soul with Silk Blossom, that will add the joy of spring into your life. Create a refreshing and floral combination with EILA Cashmere & Silk Cologne Intense.Top Notes: Bergamot. Heart Notes: Silk Tree Blossom, Yasmine, White Flowers, White Tea. Base Notes: Powdery, White Musk.
  , , ,
 • Invisible Musk Eau de Parfum

  From: 750.00
  Our inspiration while developing the scent of EILA Invisible Musk Eau de Parfum was a bride in her lily-white bridal gown. We bonded the elegance of clean and naive flowers and named invisible musk; and with the musk that we compared to tarlatan in the bridal gown you will feel the magical profoundness. This timeless perfume will be a muse for all white lovers with this spectacular effect that raises the scent.Top Notes: Jasmine. Heart Notes: Cotton Blossom, Ylang-Ylang. Base Notes: White Musk, Amber.
  , ,
 • Orange Blossom Cologne Intense

  From: 150.00
  Portakal çiçeğinden gelen tazeliğin en modern hali! EILA Orange Blossom Cologne Intense, portakal çiçeğinin canlandırıcı ve tazeleyici etkisinin, çiçek ve misk notaları ile modern bir harmanından oluşuyor. Bu tazeleyici koku, günün her anında modunuzu yükseltmeniz için çarpıcı bir seçenek!

  Top Notes: Citrus Leaves, Lemon, Bergamot, Neroli, Grapefruit, Lime, Lemongrass. Heart Notes: Jasmine, Orange Blossom, Peony, Magnolia. Base Notes: Clean And Soft Musks.

  , , ,
 • Paradise Eau de Toilette

  From: 650.00
  Yazın kumsalda olduğumuz anları her mevsim koklamak sizce de muhteşem olmaz mı? Tatil koklamak istiyorum şeklindeki duygu ile geliştirilen EILA Paradise Eau de Toilette; tatilin tüm enerjisini yaşamak ve deniz, kum, güneş, sulu meyveler, güneş yağı gibi tüm tatil bileşenlerini ruhumuzda hissetmek için muhteşem bir seçenek. Sadece yaz aylarında değil, tatil coşkusunu yaşamak isteyeceğimiz her an vazgeçilmez bir seçenek.

  Üst Nota: Coconut, Pineapple, Cassis. Kalp Nota: White Floral. Alt Nota: Musk, Vanilla, Raspberry.

  , ,
 • Peach Blossom Scented Candle

  780.00
  EILA’ nın doğum yeri olan Bursa’ nın Şeftali çiçeğinin eşsiz kokusu ile hazırlanan mumun ferahlatan parfümü evlerinize geliyor. Şeftali, kayısı meyvelerinin sulu notaları tropik meyvelerle birleşiyor ve lezzetli, canlandırıcı kokusu ile etkileyici bir tazelik sunuyor. Orta notada tarçın, karanfil tomurcukları, yenibahar notalarıyla zenginleşiyor ve gardenya, yasemin çiçekleri ile nazik ve güçlü bir kombinasyona dönüşüyor. Alt notalarda, beyaz musk ve vanilya dokunuşu ile bu eşsiz kokunun sıcaklığı ve enerjisi evinizin her tarafına yayılıyor. Özel tasarlanmış ambalajı ile ev dekorasyonunuza şık bir dokunuş yaparken, yaktığınız anda yayılan sulu meyve kokusu ile evinizin havasını değiştirir. Yüksek kaliteli 100% bitkisel wax ile üretilmiştir.

  Üst Nota: Peach, Tropical Fruits, Apple, Apricot. Orta Nota: Cinnamon, Gardenia, Jasmine. Alt Nota: Vanilla, White Musk.

  , ,
 • Soft Fresh Scented Candle

  780.00
  Kokusunu tasarlarken ruhunuzu dinlendiren tertemiz bir ev kokusu hayalimiz EILA Soft Fresh Scented Candle ile hayat buldu. Yeşil tonların ferahlığı, yasemin, ıhlamur çiçeği ve leylak ile zenginleşiyor. Alt notalarda, bal ve beyaz musk dokunuşu bu eşsiz kokunun sıcaklığı ve enerjisini evinizin her tarafına yayıyor. İçinizdeki enerjiyi uyandırmak için tatlı, nazik ve güçlü bir kombinasyon sunuyor. Özel tasarlanmış ambalajı ile ev dekorasyonunuza şık bir dokunuş yaparken, yaktığınız anda yayılan soft kokusu ile evinizin havasını değiştirir. Yüksek kaliteli 100% bitkisel wax ile üretilmiştir. Evinizde kokunun daha yoğun hissedilmesini istiyorsanız EILA Soft Fresh Reed Diffuser ile birlikte kullanmanız önerilir.Üst Nota: Green. Orta Nota: Jasmine, Linden Blossom, Lilac. Alt Nota: Honey, White Musk.
  ,
 • White Jasmine & Mint Cologne Intense

  From: 150.00
  Yaseminin romantik kokusu ile anında tazelenirken, nane ve okaliptüsün stres giderici ferahlığı ile tanışın. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş esansı sayesinde uzun süre kalıcılık sunan EILA White Jasmine & Mint Cologne Intense ile baharın ferahlığını yaşayın.

  Üst Nota: Lemon, Bergamote, Mint, Chamomile, Eucalyptus. Heart Notes: Cassis, Rose, Jasmin, Magnolia, Ylang Ylang. Base Notes: Cedarwood, Cashmere Musk.

  , , ,
 • White Musk & Amber Eau de Parfum

  From: 750.00
  EILA White Musk & Amber Eau de Parfum beyazın farklı tonlarını buluşturuyor; Manolya ve müge çiçeğinin muhteşem kokusu ile musk ve amber notaları... Son derece kalıcı, günün her anında performansını koruyan yoğunluğu ile benzersiz ve her anınıza eşlik eden kokunuzla beyazın amber ile buluşmasının baş döndüren büyüsü sizi saracak. Sizi sımsıkı tutan ve asla bırakmayan, parlayan bir koku.

  Üst Nota: Bergamot, Mandarin. Kalp Nota: Jasmine, Magnolia, Muguet. Alt Nota: Amber, Musk, Patchouli.

  , , , ,
 • Ylang Ylang & Sakura Cologne Intense

  From: 150.00
  Sakura çiçeklerinin mutluluk veren huzuru… Kiraz çiçekleriyle dolu bir bahçenin verdiği görsel şölen, Ylang Ylang notalarının egzotik kokusu ile buluşuyor ve EILA Ylang Ylang & Sakura Cologne Intense mutluluğun kısa tanımını yazıyor.

  Top Notes: Bergamot, Lemon, Grapefruit, Pineapple. Heart Notes: White Floral, Rose. Base Notes: Sandalwood, Amber, Patchouli, Musk, Vanilla.

  , , ,