Filter Close
Görünüm

27 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sayfa
1
/ 3
 • Aqua Bouquet Cologne Intense

  From: 150.00
  Ruhumuza enerji veren turunçgiller ve baharın taze kokusunu içinde hapseden çiçeklerin, sıcak odunsu notalarla bir araya gelmesiyle serinletici bir dünyanın kapıları açılıyor. Bu eşsiz kokuyla tanıştığınızda, yeşil yaprakların ve taze limonun ferahlatıcı etkisiyle su tonları sizi canlandıracak. Sahil havasının huzur veren ve canlandırıcı karışımı olan EILA Aqua Bouquet Cologne Intense, sizlere benzersiz bir tazelik sunar.

  Top Notes: Lemon, Green. Heart Notes: Jasmin, Ylang Ylang, Lily Of The Valley. Base Notes: Musk, Cedarwood, Amber.

  , ,
 • Bamboo Scented Candle

  780.00
  Üst notalardaki marine etkisiyle su tonları sizi canlandırırken, orta notalarda Zambak, Yasemin ve eşsiz Gül naifliğinin muhteşem birleşimi olan EILA Bamboo Scented Candle etkileyici bir ferahlık sunuyor. Alt notalarda, beyaz musk dokunuşu ile bu eşsiz kokunun pamuksu ve temiz duruşunu hissederken, vahşi bamboo ormanlarının odunsu notaları ile eşsiz ahengi evinizin her tarafına yayılıyor. Özel tasarlanmış ambalajı ile ev dekorasyonunuza şık bir dokunuş yaparken, yaktığınız anda yayılan aquatic tonları ile evinizin havasını değiştirir. Yüksek kaliteli 100% bitkisel wax ile üretilmiştir.

  Üst Nota: Marine. Orta Nota: Lily Of The Valley, Jasmin, Rose. Alt Nota: Musky.

  , , ,
 • Bergamote & Lime Scented Candle

  780.00
  Etkileyici bir ferahlık veren Bergamot ve Misket Limonu’nun, enerji veren turunçgiller ve Greyfurt ile bir araya gelerek sunulduğu EILA Bergamote & Lime Scented Candle, sizlere benzersiz bir tazelik sunar. Orta notalarda Menekşe, Yasemin, Gül, Manolya dokunuşu ile bu eşsiz kokunun enerjisi evinizin her tarafına yayılıyor. Alt notalarda Amber ve sedir ağacının zengin kombinasyonu içinizdeki enerjiyi uyandırarak kendinizi taze ve zinde hissetmenizi sağlar. Pudralı ve musky temiz dokunuşu ile evinizin atmosferini değiştirir. Özel tasarlanmış ambalajı ile ev dekorasyonunuza şık bir dokunuş yaparken, yaktığınız anda yayılan citrus tonları ile evinize enerji katar. Yüksek kaliteli 100% bitkisel wax ile üretilmiştir.

  Top Note: Bergamot, Lime, Peppermint, Grapefruit. Middle Note: Violet, Jasmine, Rose, Magnolia, Lavender, Orris. Base Note: Amber, Vetiver, Powdery, Musk.

  , , ,
 • Bettina Eau de Toilette

  From: 650.00
  Muhteşem bir beyaz gömlek kokusu… Tertemiz ve teninize yumuşacık pamuksu dokunarak en temiz duygularınızı harekete geçiren, sade ve şık bir seçenek. Şeffaf beyaz çiçeklerin ışıltısını, beyazlığın sevincini ve tazeliğini sunarak ruhunuza incelik katar.

  Üst Nota: Leafy Green, Mango, Apple, Pineapple, Red Berries. Kalp Nota: Peony, Gardenia, Jasmine, Freesia, Ylang-Ylang, Lily Of The Valley. Alt Nota: Musk, Cedarwood, Sandalwood, Amber.

  , ,
 • Cashmere & Silk Cologne Intense

  From: 150.00
  Energizing Bergamot notes come together with a contrast of calmly floating flowers... You will feel the scent of seductive flowers and the softness of Cashmere in your soul with Silk Blossom, that will add the joy of spring into your life. Create a refreshing and floral combination with EILA Cashmere & Silk Cologne Intense.Top Notes: Bergamot. Heart Notes: Silk Tree Blossom, Yasmine, White Flowers, White Tea. Base Notes: Powdery, White Musk.
  , , ,
 • Flower Goddess Eau de Toilette

  From: 650.00
  Flower goddess, a jubilant flower wonderland… A magical elixir appealing all your senses by its calm and quiet notes following the irresistible happiness of flower gardens, while accompanying your day in an immaculate form with its soft transition from top notes to base notes. This feminine scent embraces your soul with the excitement of spring. Green accords at the top notes surprise at the beginning. Heart notes of rose and pear enrich the scent. At the same time, pachouli, vanilla and caramel form the base of the scent by emphasizing the radiant components of this rich flower bouquet wisely.

  Üst Nota: Green, Cassis, Watermelon. Kalp Nota: Rose, Pear. Alt Nota: Patchouli, Vanilla, Caramel.

  , ,
 • Invisible Musk Eau de Parfum

  From: 750.00
  Our inspiration while developing the scent of EILA Invisible Musk Eau de Parfum was a bride in her lily-white bridal gown. We bonded the elegance of clean and naive flowers and named invisible musk; and with the musk that we compared to tarlatan in the bridal gown you will feel the magical profoundness. This timeless perfume will be a muse for all white lovers with this spectacular effect that raises the scent.Top Notes: Jasmine. Heart Notes: Cotton Blossom, Ylang-Ylang. Base Notes: White Musk, Amber.
  , ,
 • Leather Extrait de Parfum

  From: 850.00
  Inspired by EILA's love for leather. It reflects the rebellious smell and soft quality of leather. With the inspiration we get from contrasts, the dance of bergamot & pink pepper notes in the top note with the leather and the white jasmine in the middle note add a different and modern dimension to this perfume.

  Üst Nota: Bergamot, Leather, Pink Pepper. Kalp Nota: Jasmine, Patchouli, Vetiver. Alt Nota: Amber.

  , ,
 • Orange Blossom Cologne Intense

  From: 150.00
  Portakal çiçeğinden gelen tazeliğin en modern hali! EILA Orange Blossom Cologne Intense, portakal çiçeğinin canlandırıcı ve tazeleyici etkisinin, çiçek ve misk notaları ile modern bir harmanından oluşuyor. Bu tazeleyici koku, günün her anında modunuzu yükseltmeniz için çarpıcı bir seçenek!

  Top Notes: Citrus Leaves, Lemon, Bergamot, Neroli, Grapefruit, Lime, Lemongrass. Heart Notes: Jasmine, Orange Blossom, Peony, Magnolia. Base Notes: Clean And Soft Musks.

  , , ,
 • Osmanthus White Eau de Parfum

  From: 750.00
  EILA Osmanthus White Eau de Parfum; Osmanthus çiçeğinin derin ve zengin kokusundan ilhamla yorumlandı. Kendinizi; bu zor çiçeğin güçlü açtığı yerde, Bergamot ve mandalinanın lezzetiyle yenilenmiş hissedeceksiniz. Beyaz çiçeklerin zarif geçişi ile cildinize kaşmir yumuşaklığının sarıldığını ve ruhunuza tertemiz bahar ferahlığı dolduğunu hayal edeceksiniz.

  Üst Nota: Osmanthus, Orange Blossom, Bergamot. Kalp Nota: White Flowers, Green Notes. Alt Nota: Vetiver, Cashmere, Wood, Amber.

  , , ,
 • Paradise Eau de Toilette

  From: 650.00
  Yazın kumsalda olduğumuz anları her mevsim koklamak sizce de muhteşem olmaz mı? Tatil koklamak istiyorum şeklindeki duygu ile geliştirilen EILA Paradise Eau de Toilette; tatilin tüm enerjisini yaşamak ve deniz, kum, güneş, sulu meyveler, güneş yağı gibi tüm tatil bileşenlerini ruhumuzda hissetmek için muhteşem bir seçenek. Sadece yaz aylarında değil, tatil coşkusunu yaşamak isteyeceğimiz her an vazgeçilmez bir seçenek.

  Üst Nota: Coconut, Pineapple, Cassis. Kalp Nota: White Floral. Alt Nota: Musk, Vanilla, Raspberry.

  , ,
 • Peach Blossom Scented Candle

  780.00
  EILA’ nın doğum yeri olan Bursa’ nın Şeftali çiçeğinin eşsiz kokusu ile hazırlanan mumun ferahlatan parfümü evlerinize geliyor. Şeftali, kayısı meyvelerinin sulu notaları tropik meyvelerle birleşiyor ve lezzetli, canlandırıcı kokusu ile etkileyici bir tazelik sunuyor. Orta notada tarçın, karanfil tomurcukları, yenibahar notalarıyla zenginleşiyor ve gardenya, yasemin çiçekleri ile nazik ve güçlü bir kombinasyona dönüşüyor. Alt notalarda, beyaz musk ve vanilya dokunuşu ile bu eşsiz kokunun sıcaklığı ve enerjisi evinizin her tarafına yayılıyor. Özel tasarlanmış ambalajı ile ev dekorasyonunuza şık bir dokunuş yaparken, yaktığınız anda yayılan sulu meyve kokusu ile evinizin havasını değiştirir. Yüksek kaliteli 100% bitkisel wax ile üretilmiştir.

  Üst Nota: Peach, Tropical Fruits, Apple, Apricot. Orta Nota: Cinnamon, Gardenia, Jasmine. Alt Nota: Vanilla, White Musk.

  , ,