İade Koşulları

İADE KOŞULLARI

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve buna benzer durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İade edilen ürün EİLA MAĞAZACILIK KOZMETİK PERAKENDE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’ne ulaştıktan sonra teknik incelemeye gönderilir. Yapılan kontrollerde ürünün kullanıcı tarafından hatalı hale getirildiği raporu verilirse iade kabul edilemez.

7 günlük süre içinde yapılan iadelerde gönderi bedeli müşteriye aittir.

Sadece açılmamış ve bozulmamış ürünler, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edilebilir, değişim yapılabilir.

MÜŞTERİYE ÖNERİLEN TESLİM ALMA ÖLÇÜTLERİ  

Teslimattan kaynaklanan problemler:

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı yetkiliye tutanak tutturulmalıdır.

Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda EİLA MAĞAZACILIK KOZMETİK PERAKENDE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ`ne bildirilmelidir. EİLA MAĞAZACILIK KOZMETİK PERAKENDE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda info@eila.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz!