Filter Close
Görünüm

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Sayfa
1
/ 1
 • Amber Extrait de Parfum

  From: 850.00
  Amber'in Musk ile heyecan verici uyumu ruhunuzu okşuyor. En değerli Amber'in duyuları iç içe geçiren gizemli ve şehvetli dansında sizi sarıp sarmalayan muhteşem uyumu ile ruhunuza gizemli bir dokunuş yapıyor.

  Üst Nota: Bergamot, Pink Pepper. Kalp Nota: Cedarwood, Nutmeg. Alt Nota: Amber, Musk.

  , ,
 • Bamboo Scented Candle

  780.00
  Üst notalardaki marine etkisiyle su tonları sizi canlandırırken, orta notalarda Zambak, Yasemin ve eşsiz Gül naifliğinin muhteşem birleşimi olan EILA Bamboo Scented Candle etkileyici bir ferahlık sunuyor. Alt notalarda, beyaz musk dokunuşu ile bu eşsiz kokunun pamuksu ve temiz duruşunu hissederken, vahşi bamboo ormanlarının odunsu notaları ile eşsiz ahengi evinizin her tarafına yayılıyor. Özel tasarlanmış ambalajı ile ev dekorasyonunuza şık bir dokunuş yaparken, yaktığınız anda yayılan aquatic tonları ile evinizin havasını değiştirir. Yüksek kaliteli 100% bitkisel wax ile üretilmiştir.

  Üst Nota: Marine. Orta Nota: Lily Of The Valley, Jasmin, Rose. Alt Nota: Musky.

  , , ,
 • White Jasmine & Mint Cologne Intense

  From: 150.00
  Yaseminin romantik kokusu ile anında tazelenirken, nane ve okaliptüsün stres giderici ferahlığı ile tanışın. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş esansı sayesinde uzun süre kalıcılık sunan EILA White Jasmine & Mint Cologne Intense ile baharın ferahlığını yaşayın.

  Üst Nota: Lemon, Bergamote, Mint, Chamomile, Eucalyptus. Heart Notes: Cassis, Rose, Jasmin, Magnolia, Ylang Ylang. Base Notes: Cedarwood, Cashmere Musk.

  , , ,