MARKA

Hem yaratıcı, hem de zarif, naif, beyaz, temiz, saf incelik ruhundan ilham alan EILA; parfümeride kozmetik bilgi birikiminin zirvesini ve en seçkin hammaddelerini ön plana çıkaran kişiselleştirilmiş lüks anlayışını çağdaş bir vizyonla ifade etmeyi amaçlar.

Hangi kokulardan hoşlanıyorsunuz klasik algısının aksine ‘Nasıl kokmak istiyorsunuz? Hangi ortamda hangi izlenimi vermek istiyorsunuz?’ hayaliyle yola çıkan EILA; koku dünyasının sınır tanımaz, uçsuz bucaksız notaları arasında benzersiz ve özgün imza kokuları tasarlayarak; herkesin kokusunun birbirine benzediği dünyada fark yaratan ve ayırt edilebilen şahsi imzanızı bulmanızı hedefliyor.
Tutkulu, coşkulu ve ifade özgürlüğüne vurgu yapan EILA; yaratıcılıkta sınırlama olmaksızın niş koku kompozisyonları tasarlar.
Günlük hayatta hem kullanıcısını, hem karşısındakini yormayan zamansız kokular ile koku ailenizi kendiniz seçebilir ve kokularınızın sizden önce diyaloğa geçmesini keyifle izleyebilirsiniz.
Çünkü kokular hayatın güzelliğine yönelik evrensel bir dildir.

İSİM

Eila kelimesi Fince’de Antik Yunanca’ daki Helen isminin İskandinav formudur. (Eilen) Güneş ve güneş gibi parlayan anlamındadır. Gerek kokularımız, gerek mağaza konseptimiz ile yüksek ve lüks segmentte konumlandırdığımız markamızın tüm dünyada ismi gibi parlamasını diliyoruz.
Eila kokularının, anılarımız ve duygularımız arasındaki kuvvetli bağın oluştuğu yerde en güzel anılara eşlik etmesi temennisiyle…

LOGO

Orkidenin narin ve hassas güzelliğinden esinlenen EILA, orkidelerin sembolik değerlere sahip birçok çağrışımı olmasından, Anadolu’daki yüzlerce yıllık orkide türlerinden ve birçok ulusun ulusal çiçeği olmasından ilhamla sembolize ederek; tüm EILA ürünlerinde mühür gibi görünen bir zerafet taahhüdü veriyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sadece cam şişe kullanıyoruz ve cam şişelerimizi yeniden hayata kazandırıyoruz!
Bitmiş ürün kutularında sadece geri dönüşebilir ambalaj malzemesi kullanıyoruz. Sadece şık durması ve etkilemesi için tercih edilen çevre dostu olmayan seperatörler kullanmıyoruz. Parfümlerimizi doğaya dost ambalaj seperatör ile sunuyoruz. Ayrıca üretim süreçleri ve çalışan sağlığı ve güvenliğini önemsediğimizden ambalaj materyali seçimlerimizde çalışan sağlığı ile dost üretim süreci ile üretilen malzemeler tercih ediyoruz.
Kaliteyi ve şıklığı; sürdürülebilirliği önemsemeyen ambalaj seçimlerinde değil, sürdürülebilir ve sanatsal hikayesiyle hazırlanan niche parfümlerimizde sunmayı taahhüt ediyoruz.
Kullandığınız EILA boş cam şişelerini mağazalarımızdaki dönüşüm kutularına attığınızda daha az atık için sunduğumuz avantajlardan faydalanarak siz de daha az atık hareketine dahil olabilirsiniz.
Çünkü değişim senden başlar.
Çevresel süreçlerimizi ve sürdürülebilir uygulamalarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Marry Van Oilaf

Marry Van Oilaf

CEO & FOUNDER
Gally Ezearal

Gally Ezearal

CEO & FOUNDER
Sally Vayle

Sally Vayle

CEO & FOUNDER
Twifter Blake

Twifter Blake

CEO & FOUNDER

Los Angeles

1-800-333-42-63
nn67 2nd House RD Montauk, NY, 11954
nnhello@example.com

Washington DC

1-800-333-42-63
nn67 2nd House RD Montauk, NY, 11954
nnhello@example.com

New Mexico

1-800-333-42-63
nn67 2nd House RD Montauk, NY, 11954
nnhello@example.com

Want to write about us?