Filter Close
Görünüm

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Sayfa
1
/ 1
 • Powdery Orris Eau de Parfum

  From: 750.00
  Romantik iris çiçeğinin büyüsünden ilhamla geliştirdiğimiz EILA Powdery Orris Eau de Parfum; pudralı tonların beyaz çiçeklerle buluştuğu tertemiz ve tutkulu bir koku. Yasemin, zambak ve gül ile harmanlanarak alt notada vanilya, tonka fasülyesi ile buluşturduğumuz muhteşem kombinasyonu ile ruhunuza romantik bir dokunuş yapacak.

  Üst Nota: Bergamot, Mandarine, Neroli. Kalp Nota: Jasmine, Lily Of The Valley, Orris, Rose. Alt Nota: Musk, Cedarwood, Vanilla, Tonka.

  ,
 • Sakura Rice Eau de Toilette

  From: 650.00
  Sakura kiraz çiçeğinin en özgün hali. Yazın habercisi çiçeklerin, zengin ve güçlü bir kokuyla açtığı yerde, o en taze bahar havalarının yorumu. Yeşil yaprakların başlangıç noktasında, çok saf ve feminen, yüksek kaliteli Beyaz Misk'in muhteşem kokusu. Çocukluğumuzun sütlü pirinç kokusuyla kombinlediğimiz EILA Sakura Rice Eau de Toilette, günün her anında karakterini ve yoğunluğunu sımsıkı koruyan benzersiz bir koku.

  Top Notes: Green, Pear, Mandarine. Heart Notes: Raspberry, Lily of the valley, Rose. Base Notes: Almond, Orris, Woody, Musk.

  , ,